Zaimina shfaq fotot shtatzënë në muajin e pestë

Prej disa muajsh po flitet për shtatzëninë e Zaiminës. Këngëtarja ka vendosur ta ndajë me publikun lajmin e bukur. Pas disa postimeve në Instastory ku tregon barkun,...

Petanik me pulë

Si thoni për një petanik me pulë? Nëse po, atëherë hidhini një sy recetës më poshtë dhe nxitoni ta përgatisni Përbërësit: 5 petë të pjekura të...

Çfarë gruaje jeni bazuar në muajin që keni lindur

Njihuni me pikat e dobëta dhe të forta për gratë e të gjitha shenjave të horoskopit. Mësoni kë duhet të mbani afër dhe kë...

Ju duhet vetëm 1 përbërës për të hequr poret tuaja

Lëkura juaj duket e vjetër dhe e plogët për shkak të poreve të cilat duken si gropa në fytyrën tuaj. Pamja e lodhur është diçka...

Bashkia Cërrik vendos shërbimin e pastrimit të mbeturinave në lagjen Bojallinjve për herë të...

Bashkia e Cërrikut ka vendosur për herë të parë pas 27 vjetësh shërbimin e pastrimit të mbeturinave në lagjen e Bojallinjve, NJA Gostimë 2...

 Klaudia Pepa i ‘vë flakën’ Instagramit me foton me këmbën në pemë

Gjatë këtyre ditëve Klaudia Pepa ka qenë qendra e vëmendjes për mediat rozë. Deklarata e saj për ish-bashkëshortin Albi Nakon ngjalli shumë polemika. Kaludia...

Parashikimi vjeshtor për të gjitha shenjat, sipas astrologe Meri Shehut

Nga sot në mbrëmje do të kemi barazimin e natës me ditës. Në orën 23:00 dielli futet në peshore dhe do të kemi ekuinoksin...

Koleksioni ‘Pranverë-Verë 2018′ plot ngjyra i ‘Dolce & Gabbana’

“Dolce & Gabbana” Dyshja më e famshme e modës italiane, kan prezantuar nw Milano koleksionin e tyre “Pranverë-Verë 2018”, temë qendrore: mbretëreshën e zemrave....

Aurela Gaçe: Ç’bëj kur zihem me Skerdin

Krahas historive komike, këngëtarja Aurela Gaçe në studion e ‘Xing me Ermalin’ gjithashtu u shpreh edhe për çështjet personale, siç është marrëdhënia me bashkëshortin....

Pique dhe Shakira janë ndarë? Futbollisti u mbyll gojën të gjithëve me këtë FOTO

Prej javësh nëpër mediat rozë po qarkullon lajmi se futbollisti Gerard Pique dhe këngëtarja Shakira janë në prag të divorcit. Teksa asnjë prej të...
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com